czwartek, 12 czerwca 2014

MaleficentNa film „Maleficent” czekałam z niecierpliwością. Sama nie wiem czy ze względu na to, że bardzo lubię Angelinę Jolie, czy ze względu na efekty specjalne….? Na szczęście film zaspakaja pod każdym względem. Super obsada, efekty specjalne oraz fabuła. Wydawałoby się, że będzie to normalna wersja bajki o śpiącej królewnie z małymi zmianami, ale film przedstawia nam całkiem inną historię....

Film Maleficent skupia się głównie na czarownicy, która kiedyś była wróżką z dobrym sercem. Niestety zraniona i oszukana przez człowieka (miłość swojego życia) dla którego ważniejsze było zdobycie władzy, Diabolina zmienia się w złą czarownicę…. W akcie zemsty rzuca klątwę na dziecko króla. Do momentu, w którym czar miał się ziścić, Czarownica obserwuje dorastającą księżniczkę….. Poznanie bliżej Aurory, córki króla, sprawia, że Diabolina przechodzi pewną metamorfozę.

 Źródło: youtube.com

Bogata scenografia i efekty specjalne, walka ludzi z magicznymi istotami oraz piękny przekaz to tylko kilka ochów i achów! :) Koniecznie sami musicie obejrzeć film i zdecydować czy Diabolina faktycznie była taka zła…..?

MOJA OCENA FILMU: 8,5/10

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...